MOREZ GROUP a.s., zabezpečovacia technika s tradíciou

MOREZ GROUP a.s., elektronické zabezpečovacie systémy

Naša spoločnosť MOREZ GROUP a.s. je dodávateľom zabezpečovacej techniky už od roku 1991 (MOREZ spol. s.r.o.), podľa platných noriem a legislatívy na základe udelených certifikátov a licencie. Sme autorizovaným distribútorom spoločností dlhodobo pôsobiacich na trhu zaručujúcich spoľahlivosť produktov

Poskytujeme komplexné služby

Hlavným predmetom našej činnosti sú slaboprúde systémy hlavne elektronické zariadenia slúžiace na ochranu majetku a osôb, PC siete a telefónne ústredne a elektroinštalácie pre administratívne objekty, priemyselné parky, výrobné závody, banky, štátne inštitúcie, obchodné centrá, štadióny, parkoviská, múzeá, galérie, výstaviská, školy, internáty, staveniská, proste všade. Poskytujeme komplexné služby od poradenstva, projekcie, dodávky, montáže, až po revíziu a servis zabezpečovacej techniky (CCTV kamerové systémy, elektrická požiarna signalizácia a hlasová signalizácia požiaru EN54, turnikety a mechanické bránky, vjazdové výsuvné stĺpiky, závory, PSN, perimetrická ochrana objektov, dochádzkové a prístupové systémy…).

Efektívna fyzická a objektová bezpečnosť

Spoľahlivosť bezpečnostných systémov, moderné technológie, odborná kvalifikácia našich zamestnancov zaškolených priamo u výrobcov jednotlivých zariadení, osobitý prístup, Vám vďaka dlhoročným skúsenostiam poskytnú efektívne zabezpečenie majetku a osôb, a tým uľahčia cestu pri vykonávaní činností.

Niečo o našich blogoch

V nasledovných článkoch by sme Vám chceli poskytnúť viac informácii týkajúcich sa elektronických zabezpečovacích systémov, typov a rád podľa akých parametrov si vyberať jednotlivé zariadenia. Nebudú chýbať ani novinky v oblasti zabezpečovacích technológii, sem tam aj príbehy z našich montáží.

Budeme radi, ak Vám takýmto spôsobom pomôžeme pri výbere zabezpečovacieho systému.

…„Nie, nie sme najlacnejší, ale sme odborne zdatní, stabilní a zodpovední“…

Posted in Turniketový systém, Turnikety and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.