Bezdotykový alkohol tester, rýchla kontrola alkoholu v dychu osoby

Ponúkame Vám našu ďalšiu novinku. Jedná sa o bezdotykový alkohol tester na kontrolu alkoholu v dychu osoby. Rýchla, presná kontrola vstupujúcich  osôb, zamestnancov do objektov, podnikov, pracovísk, na staveniská, ktorou jednoducho zabezpečíte bezpečnosť na pracovisku. Spolupráca s riadením prístupu. Splnenie súčasných hygienických „Covid“ opatrení použitím ekologickej slamky na vydýchnutie vzduchu, zabránenie kontaktu s prístrojom.

Automatizovaný  bezdotykový vstupný prístroj na kontrolu alkoholu v dychu je  vysokorýchlostný priemyselný  alkohol tester vhodný na inštaláciu pri bránach, vchodoch do objektov,  ako súčasť vstupných turniketov, pri vstupných bodoch pre chodcov alebo ako samostatný tester alkoholu. Výhodou je spolupráca s riadením prístupu, turniketovým systémom, čítačkou prístupových kariet.

Spoľahlivosť alkohol testeru, moderné testovacie zariadenie,

integrácia s prístupovým systémom, hygienické opatrenia, jednoduchá obsluha,

Vám zaistia vyššiu bezpečnosť na pracovisku.

Samotné vykonanie testu

Pre správne a bezpečné vykonanie testu, splnenie súčasných hygienických „Covid“ opatrení, ponúka prístroj možnosť vykonať vydýchnutie vzduchu pomocou ekologickej slamky na pitie. Osoba by mala fúkať vzduch cez slamku rovnomerne smerom k miestu otvoru pre vydychovaný vzduch, po dobu 2 až 3 sekúnd. Odporúčaná vzdialenosť osoby od otvoru alkoholtestera pre vydychovaný vzduch je 50 mm.

V prípade, ak nie je detekovaný alkohol v dychu osoby,  rozsvieti sa na prístroji značka „PASS“  zelenou farbou. Vyhovujúci výsledok „PASS“ pri hodnote  (0,00%)  povoľuje vstup. Ak je alkoltester nainštalovaný napr. na riadiaci systém, turniket sa následne odblokuje a umožní osobe vstúpiť do objektu.

Alkoholtester_riesenie_vstup_povolenie_zamestnanec_ Morez

Morez alkohol tester povolený vstup zamestnanca do objektu

V prípade, ak je detekovaný alkohol v dychu osoby,  rozsvieti sa na prístroji značka „FAIL“  červenou farbou. Prístroj automaticky spustí zvukový alarm. Nevyhovujúci výsledok „FAIL“ pri hodnote (0,01% alebo vyšší)  nepovoľuje vstup. Ak je alkoltester nainštalovaný napr. na riadiaci systém, turniket sa otočí spätným smerom aby osoba opustila vstupné priestory.

Morez alkohol tester zamietnutý vstup zamestnanca do objektu

Vstupný alkholtester obsahuje snímač špecifických palivových článkov pre etanol a je schopný vykonať až 12 testov za minútu,  ak je nainštalovaný ako samostatný prístroj. Ak je úplne integrovaný do riadenia prístupu, poskytuje v priemere až 6 testov za minútu.

Naše prezentačné video: https://www.youtube.com/watch?v=3_7IKH3wC8o

Jednoduchá obsluha, údržba prístroja

Daný alkoholtester obsahuje ľahko vymeniteľný modul senzora, takže zostáva natrvalo nainštalovaný na mieste, aj  v prípade potreby opätovnej kalibrácie.

Otvor pre vydychovaný vzduch je ergonomicky navrhnutý tak, aby znižoval spätný ťah dychu testovanej osoby. Vzduch vháňaný smerom k otvoru vydychovania alkohol testera vstupuje do daného otvoru vydychovania na analýzu alkoholu a prebytočný vydychovaný vzduch sa rozptýli doľava, doprava, zhora a zdola od otvoru vydychovania.

Na  čistenie prístroja sa môžu používať bežné nealkoholické a neabrazívne výrobky. Aby sa zabezpečila správna funkčnosť prístroja, nemali by sa do „otvoru fúkania“ filtrovať žiadne zvyšky čističa.

Výstupy výsledkov testov sú poskytované impulzom 12V 1sek pulzom vyhradeným pre „PASS“ a „FAIL“ a digitálnym výstupom cez USB, RS232 a sériové pripojenie.

Široké možnosti použitia

Alkohol tester odporúčame použiť všade tam, kde potrebujete zabezpečiť náhodné, pravidelné testovanie alkoholu v dychu vstupujúcich osôb. Či už sa jedná o osoby vstupujúce do objektu, administratívnych podnikov, zamestnancov, pracovníkov vstupujúcich na pracovisko, rizikové oddelenia, staveniská, profesionálnych vodičov v hromadnej doprave. Vhodné pre administratívne budovy, továrne, priemyselné a výrobné oblasti, stavebný priemysel, dopravné spoločnosti, atď.

Morez alkohol tester bezpečnosť na stavenisku

Posted in Turnikety.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.