Ako naša firma Morez zvládla „korona“ rok a čo plánujeme ďalej

Minulý rok bol náročným rokom plným zmien vo všetkých zabehnutých sférach života na aký sme boli zvyknutý. Pandémia Covid-19, následné obmedzenia, opatrenia, lockdown, homeoffice, atď., nám dali zabrať, no napriek tomu sme minulý rok 2020 úspešne zvládli, o čom svedčí aj pokojnosť na strane zákazníkov.

Sledovali sme dianie, komunikovali s dodávateľmi v zahraničí a medzi prvými sme na slovenský trh priniesli termokamery. Produkt pred pandémiou málo známy, no za krátky čas sa stal vyhľadávaným riešením na bezkontaktné meranie telesnej teploty osôb, s ďalšími funkciami ako sú napr. biometria, detekcia rúška, spolupráca s turniketom, štatitisky z jednotlivých meraní, prenos dát,…

 

Elektrické zabezpečovacie systémy, predaj, montáž, servis Morez Group a.s.

Elektrické zabezpečovacie systémy, predaj, montáž, servis Morez Group a.s.

 

Poradenstvo, projekcia, dodávky, montáž, revízia a servis zabezpečovacej techniky

Komplexné služby od poradenstva, projekcie, dodávky, montáže, až po revíziu a servis zabezpečovacej techniky sa nám podarilo poskytovať aj naďalej vo všetkých ponúkaných odvetviach ako sú CCTV zabezpečovacie kamerové systémy, EPS- elektrická požiarna signalizácia, hlasová signalizácia požiaru EN54, EZS- elektrická zabezpečovacia signalizácia, domáci rozhlas, turnikety a mechanické bránky, vjazdové výsuvné stĺpiky, zábranové systémy, perimetrická ochrana objektov, dochádzkové a prístupové systémy, novovzniknuté odvetvie- anti covid riešenia– termokamery, dezinfikátor vzduchu a potvrchov, turniketové kontajnery.

Dovoz tovaru od našich zahraničných dodávateľov, logistické problémy, samotné vykonanie montáže boli v niektorých prípadoch náročné, no nakoniec sa nám objednávky podarilo splniť podľa požiadaviek zákazníkov.

Dopyt po našom výrobku tzv. „turniketový kontajner“, ktorý sme vyvinuli na základe požiadaviek zákazníkov, pokračoval aj minulý rok veľmi dobre. Inak povedané „vrátnica s turniketom“ na prenájom, ako efektívne riešenie vstupu osôb na stavenisko, sa zapáčila aj ďalším stavebným spoločnostiam (napr. GLEEDS, J&T REAL ESTATE a.s., HB Reavis Slovakia a.s., Penta Real Estate, YIT Slovakia a.s., TAKENAKA Europe Gmbh).

Spomenieme aj niekoľko našich referencií– termokamery: Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, Slovenský futbalový zväz, Zariadenia sociálnych služieb, Stredné školy, gymnáziá, SEPS, Ústav na výkon trestu odňatia slobody Bratislava, Banská Bystrica, Trenčín, firmy, výrobné podniky, atď. EPS a HSP: Demänová rezort, budova STU, priemyselné objekty, hotelové komplexy, bussiness a nákupné centrá, apartmánové a bytové domy, rekreačné strediská, … Viac na: https://www.morez.sk/referencie/

 

Plány, vlastná výroba, nové technológie

Tento rok bude naša spoločnosť MOREZ ako dodávateľ zabezpečovacej techniky na ochranu majetku a osôb, oslavovať 30 rokov na trhu.

Spoľahlivosť ponúkaných bezpečnostných systémov, moderné technológie,

odborná kvalifikácia našich zamestnancov, osobitý prístup, dlhoročné skúsenosti,

sa snažíme prinášať do každého jedného projektu.

V blízkej budúcnosti by sme radi uviedli na trh ďalšiu našu novinku týkajúcu sa zabezpečenia vstupu osôb do objektov, areálov.

Plánujeme zverejňovať blogové články o ponúkaných technológiách ako je napr. elektrická zabezpečovacia signalizácia, hlasová signalizácia požiaru, zabezpečovacie kamerové systémy, a ostatné.

Chceli by sme aj takouto formou poskytnúť viac informácií, typov a rád podľa akých parametrov si vyberať jednotlivé zariadenia. Nebudú chýbať ani novinky, sem tam aj príbehy z našich montáží. Sledovať nás môžete aj cez facebook, youtube kanál Morez Group.

Budeme radi, ak Vám týmto pomôžeme pri výbere správneho zabezpečovacieho systému.

Na záver by sme sa chceli poďakovať všetkým našim dlhodobým zákazníkom, ale aj tým novým, ktorí sa na nás obrátili a ešte len obrátia ohľadom elektrických zabezpečovacích systémov.

 

 

 

 

 

Posted in Turnikety.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.