Vyhľadávané riešenia zabezpečenia – Turnikety

Turnikety a výhody v skratke

Turnikety umožňujú efektívne zabezpečenie vstupu osôb do objektov bez nutnosti veľkej investície, znižujú prevádzkové náklady na stráženie vstupu (redukujú potrebu fyzickej ochrany na vstupe do objektu), zaručujú kontrolovaný príchod/odchod osôb v relatívne krátkom čase, zabraňujú neoprávnenému vniknutiu do objektu. Sú účinné v spojitosti s kamerovým, prístupovým, dochádzkovým systémom, zvyšujú pracovnú disciplínu. Umožňujú vnútropodnikové rozdelenie prevádzok, vstup prepravného vozíku. Poskytujú jednoduché riešenie vstupu osôb na bicykli, invalidnom vozíku. Sú odolné voči náporu osôb a vandalizmu, poveternostným podmienkam. 

Turnikety a kľúčové faktory

Moderný dizajn, inteligentné čítacie zariadenia, efektívna kontrola príchodu/odchodu osôb, nízke prevádzkové náklady, jednoduché ovládanie, integrácia jednotlivých systémov (kamerový, prístupový, dochádzkový systém), krátka doba návratnosti investície, sú významnými kľúčovými faktormi pri voľbe turniketov. 

Zvyšujúci sa záujem o turnikety

Zamedzenie neoprávneného vstupu do objektu zvyšuje ochranu majetku spoločnosti pred znehodnotením, odcudzením, ale aj bezpečnosť zamestnancov, osôb nachádzajúcich sa v danom objekte. Rastúci záujem o takýto typ fyzickej a objektovej bezpečnosti dokazuje, že turnikety sa stávajú vyhľadávanými riešeniami kontroly vstupu osôb do objektov.

Posted in Turnikety.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.