Aký typ turniketu? Poradíme Vám…

Otázky pri výbere turniketu

Už len si správne vybrať a efektívna kontrola vstupu osôb je vyriešená. Nájsť turniket na internete nie je problém, no správne zvolenie typu, konštrukcie, následná inštalácia a prevádzka si vyžadujú skúsenosti. Či zvoliť mechanickú bránku, poloosobový turniket, nástenný, tyčkový, rotorový, celoosobový turniket, kedy treba zabudovať aj prechodnú bránku, prídavné vyhrievanie, atď., sú len začiatočné otázky pri zavedení turniketu do objektu.

Naši odborne preškolení pracovníci

Vhodný výber turniketu, následnú inštaláciu, uvedenie do prevádzky, údržbu, by mali vykonávať len odborne preškolení pracovníci. Nesprávne zapojenie, zásahy, spôsobia nesprávne fungovanie turniketu, stratu záruky. Už len nevhodne zvolený typ turniketu môže spôsobiť veľké problémy. Napr. použiť tyčkové turnikety na futbalový štadión nie je vhodným riešením, zdatný návštevník si preskočí turniket jedna radosť, no celoosobový turniket už len tak neprekabáti. Zase v podniku s určitými spoločenskými pravidlami sa nestane aby si niekto len tak „preskočil“ (aj keď aj tu platí známe „nikdy nehovor nikdy“) takže tam stačí aj poloosobový, s prihliadnutím na elegantný dizajn.

Obráťte sa na nás

Naša firma MOREZ GROUP a.s. si s danými otázkami ľahko poradí. Dôležitá je bezprostredná komunikácia so zákazníkom, pochopenie jeho požiadaviek, poznanie prostredia, terénu, približného počtu prechádzajúcich osôb za deň (tzv. kapacita vstupu), atď. Dlhoročné skúsenosti v danej oblasti, renomovaní dodávatelia turniketov, odborne preškolení pracovníci sú zárukou pre efektívne zabezpečenie vstupu do objektu.

Posted in Turnikety, Výhody turniketov and tagged , , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.